Новости

Bugun, 24 dekabr kuni telekanallarda namoyish etiladigan filmlar ro'yhati bilan tanishing. | Сегодня, 24 декабря, ознакомьтесь со списком фильмов, транслируемых на телеканалах.

24 декабря 2022 г.
Bugun, 24 dekabr kuni telekanallarda namoyish etiladigan filmlar ro'yhati bilan tanishing. | Сегодня, 24 декабря, ознакомьтесь со списком фильмов, транслируемых по телеканалам.

🎬TELEKANALLAR | ТЕЛЕКАНАЛЫ:

MENING YURTIM 5
⏰ 12:30 Кинофильм
⏰ 14:30 Happy Time
⏰ 15:15 Хуш кўрдик
⏰ 16:00 Халқ ичида
⏰ 16:25 Комеди шоу
⏰ 17:15 Чархпалак
⏰ 18:15 Келинчак
⏰ 18:30 Совчи келди
⏰ 19:10 Тилсим
⏰ 20:00 Ўзбекистонлик
⏰ 20:30 Амирхон Умаров
⏰ 21:30 Ҳинд фильм
⏰ 00:30 Тан соқчи
⏰ 01:30 Кинофильм

Sevimli TV
⏰ 12:00 Zamon
⏰ 12:20 Kino
⏰ 16:00 Zamon
⏰ 16:20 Multfilm
⏰ 16:45 Mashhurlar
⏰ 17:45 Kuldir gup
⏰ 18:45 Turk serial
⏰ 20:00 Zamon
⏰ 20:20 Taqdirlar
⏰ 21:20 Kim ekan
⏰ 23:20 "XAYR" HIND FILMI
⏰ 01:20 "MITTIVOY RULDA" FILMI
⏰ 03:15 "uSTASI FARANGLAR" FILMI   


MILLIY TV
⏰ 12:10 A...kula
⏰ 12:45 Shiddat zavqi
⏰ 15:49 Skyshop
⏰ 15:54 Uchit v shkole
⏰ 15:55 Musiqa
⏰ 16:23 Телемагазин
⏰ 16:25 O'zbekni so'zi qiziq
⏰ 16:40 Dushman dugonalar. 101-qism
⏰ 17:20 So'nggi bor. 12-qism
⏰ 17:59 Uchit v shkole
⏰ 18:00 Otalar So'zi
⏰ 19:00 O'zbekni so'zi qiziq
⏰ 19:19 Lady show
⏰ 20:00 Millar postda
⏰ 20:15 Iqror
⏰ 21:15 Alhazar
⏰ 22:15 Maxluq ovchilari

ZO'R TV
⏰ 12:35 Kino
⏰ 15:20 Skyshop
⏰ 15:30 Хафа бўлиш йўқ
⏰ 16:00 Kulgi konsert
⏰ 16:30 Musiqiy tanaffus
⏰ 17:00 Телемагазин
⏰ 17:05 Kulgi konsert
⏰ 18:00 Labirint
⏰ 19:00 Ҳаёт айт
⏰ 20:00 Bu kun
⏰ 20:20 Sevgi iztirobi
⏰ 21:20 O’girlangan niqob. 2-qism
⏰ 23:40 Шаддод малласоч
⏰ 01:25 Мардлик
⏰ 03:55 Konsert
⏰ 04:40 Merosxo’r

KINOTEATR
⏰ 10:00 Zargarshop. LIVE
⏰ 11:20 Муҳаббат рақси
⏰ 15:00 Сенсиз ҳаёт зерикарли
⏰ 16:50 Қонунни четлаб
⏰ 18:40 Стелс
⏰ 21:10 Ошиқ қаллоб
⏰ 00:10 Ёлланма қотил
⏰ 02:00 Довул
⏰ 04:20 Novda

КИНОСВИДАНИЕ
⏰ 10:20 Эскобар
⏰ 12:05 Дрянные девчонки
⏰ 13:50 Вкус ночи
⏰ 15:35 Зазубренное лезвие
⏰ 17:35 Лёд
⏰ 19:35 Готова на всё
⏰ 21:30 Если свекровь - монстр
⏰ 23:15 Кошки-мышки
⏰ 01:10 Верность
⏰ 02:40 02:22
⏰ 04:20 Только ты 

КИНОХИТ
⏰ 10:55 Зов предков
⏰ 12:20 Доктор Дулиттл
⏰ 13:35 Доктор Дулиттл-2
⏰ 14:55 Медвежатник
⏰ 16:50 Ярость
⏰ 19:00 Неуправляемый
⏰ 20:30 Пятый элемент
⏰ 22:30 Я, робот
⏰ 00:15 Пиджак
⏰ 01:55 Набережная Орфевр, 36
⏰ 03:40 Незаконное вторжение 

КИНОПРЕМЬЕРА
⏰ 10:10 Дэниел ненастоящий
⏰ 11:50 Бультерьер
⏰ 13:25 Мама. Возвращение из тьмы
⏰ 14:45 Глубокое погружение
⏰ 16:10 По соседству
⏰ 17:45 Адский ад
⏰ 19:20 Роман служанки
⏰ 21:00 Близнец
⏰ 22:50 История семьи Блум
⏰ 00:25 Холодное золото
⏰ 02:15 Дэниел ненастоящий
⏰ 04:20 Время патриотов 

КИНОПОКАЗ
⏰ 11:30 Рэмбо: Первая кровь 2
⏰ 13:05 Рэмбо-3
⏰ 14:40 Рэмбо 4
⏰ 16:00 Рэмбо: Первая кровь
⏰ 17:30 Рэмбо: Первая кровь 2
⏰ 19:00 Рэмбо-3
⏰ 20:40 Рэмбо 4
⏰ 21:55 Рэмбо: Первая кровь
⏰ 23:25 Рэмбо: Первая кровь 2
⏰ 01:00 Рэмбо-3
⏰ 02:35 Рэмбо 4
⏰ 03:55 Рэмбо: Первая кровь 
 
TV 1000
⏰ 10:50 Человек дождя
⏰ 13:15 Побег из Шоушенка
⏰ 15:55 Путешествие к центру Земли
⏰ 17:35 Путешествие-2: Таинственный остров
⏰ 19:10 Маска
⏰ 21:00 Лжец, лжец
⏰ 22:35 Всегда говори "ДА"
⏰ 00:25 Аферисты Дик и Джейн
⏰ 01:55 Одиннадцать друзей Оушена
⏰ 03:55 Двенадцать друзей Оушена