Новости

Telekanallarda namoyish etiladigan filmlar ro'yhati 19.11.2022 | Список фильмов, транслируемых по телеканалам 19.11.2022

19 ноября 2022 г.
Bugun, 19 noyabr kuni telekanallarda namoyish etiladigan filmlar ro'yhati bilan tanishing.

Сегодня, 19 ноября, ознакомьтесь со списком фильмов, транслируемых по телеканалам.

🎬TUNGI FILMLAR | ФИЛЬМЫ НА ВЕЧЕР:

MENING YURTIM 5
18:15 Келинчак
18:30 Совчи келди
19:10 Сирли жумбоқ
20:00 Ўзбекистонлик
20:30 Амирхон Умаров
21:30 Миллиондан бир
22:20 Тансоқчи
23:20 Ҳинд фильм
02:00 "KRID" FILMI

Sevimli TV
17:45 Kuldir gup
18:45 Turk seriali
20:00 Замон
20:20 Тақдирлар
21:20 Ким экан?
23:00 "QORA SUV" Badiiy film
00:50 "NOADATIY TAKLIF" Badiiy film
02:40 "FORSAJ-2" Badiiy film 

MILLIY TV
18:00 Otalar So'zi
19:00 O'zbekni so'zi qiziq
19:20 Lady shou
20:00 Millar postda
20:15 Iqror
21:15 Alhazar
22:15 Qasoskor jangchi

ZO'R TV
18:00 Денгиз гули
19:00 Yor-yor
20:00 Бу кун
20:20 Севги изтироби
21:20 O’girlangan niqob. 2-qism
23:50 Парвоз маршали
01:55 Odamlardan yiroqda
04:35 Концерт 

KINOTEATR
18:40 Айбсиз айбдор
20:30 Қотилнинг муҳаббати
00:10 Олов ҳамласи
02:40 Қайта уйғонган туйғулар
04:30 Исломхўжа
06:00 Музлаган
08:00 Катта оила 2 

КИНОСВИДАНИЕ
19:00 Красный воробей
21:30 Больше чем друг
23:15 Месть подружек невесты
00:50 Чёрная книга няни
02:25 Американский жиголо
04:40 Как сумасшедший
06:15 Толстяк на ринге
08:05 Твои, мои и наши 

КИНОХИТ
18:35 Крепкий орешек 2
20:30 Крепкий орешек 3: Возмездие
22:30 Крепкий орешек 4.0
00:35 Крепкий орешек 5: Хороший день, чтобы умереть
02:05 Мавританец
04:10 Ледниковый период
05:50 Ледниковый период-2: Глобальное потепление
07:15 Ледниковый период-3: Эра динозавров
08:40 Ледниковый период 4: Континентальный дрейф 

КИНОПРЕМЬЕРА
19:25 Ослик, любовник и я
21:00 Точка кипения
22:35 Улётная история
00:15 Махнёмся телами
01:45 Решала: Брат
03:15 Жаркое Рождество
05:15 Ночные налётчики
06:55 Оборотни внутри 

КИНОПОКАЗ
18:20 Обряд
20:10 Убежище
21:55 Уцелевшая
23:25 Паранойя
01:00 Обряд
02:50 Убежище 
 
TV 1000
19:00 Время
21:00 Исходный код
22:35 Особое мнение
01:10 Патруль времени
02:50 Тренер Картер
05:00 Защитник
07:00 Дом у озера