Подписки
Новости

Telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati 02.03.2023 | Список футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам 02.03.2023

2 марта 2023 г.
Bugun, 2 mart kuni telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati bilan tanishing. | Сегодня, 2 марта, ознакомьтесь со списком футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам.

⚽️FUTBOL: KUN O'YINLARI | МАТЧИ ДНЯ

🇪🇸 Ispaniya Kubogi 1/2 Final
⏰ 01:00 Real Madrid – Barselona 🖥 МАТЧ ТВ  | 🖥 МАТЧ ФУТБОЛ 2


🎬TELEKANALLAR | ТЕЛЕКАНАЛЫ:

🖥 MENING YURTIM 5
18:30 "Jurnalist" SERIALI
19:30 "Qodirxon" SERIALI
20:15 "OLOVLI YURAK" SERIALI
21:15 "NOMUS" SERIALI
22:10 "HUKMDOR USMON" SERIALI
23:00 KINO
01:30 "BO'SUNMAS-3"


🖥 Sevimli TV
18:00 "INTIQOM ALANGASI" serial
19:00 "UCH OPA-SINGIL" serial
20:20 Taqdirlar
21:20 "QASOS" serial
22:15 "MEGAN" FILMI

00:15 "ESKI HISOB-KITOB" FILMI
02:00 "GALAKTIKA QO'RIQCHILARI" FILMI

🖥 MILLIY TV
17:55 Folbin. 4-qism
18:30 Shohshou
19:15 Ming bir kecha. 47-qism

20:00 Millar
20:20 Iqror
21:15 Yolg'iz qo'ying. 17-qism
22:00 Merosxo'r qarindoshlar
23:55 Qotil arvoh

🖥 ZO'R TV
17:30 Yor-yor
18:20 Hijron
19:10 QIL USTIDA TURGAN TAQDIR
20:00 Bu kun
20:20 Hukm
21:10 KINO
22:40 Uxlamaysizmi?
00:10 TEZ YORDAM
02:25 Vulqon
04:10 Prezident samalyoti

🖥  KINOTEATR
19:00 Чегарадаги қишлоқ
20:10 Марям
21:30 Роб Рой
00:30 Нофелет қаерда?
02:00 Зурриёт
02:50 Чегарадаги қишлоқ
03:30 Марям
04:20 Катта ҳовли

🖥 RENESSANS TV
17:30 "YURAKLAR JANGI" SERIAL
18:10 "OSIYO" SERIALI
18:55 "O'JAR HOMILADOR" SERIAL
20:00 "QALB YARASI" SERIALI
20:45 "ISHQ O'YINLARI" SERIALI
21:30 "MUHABBAT TAFTI" SERIAL
22:25 "REYD" KO'RSATUVI
22:35 "IRIS" SERIALI

23:30 "ASSASIN" FILMI

🖥 КИНОХИТ
17:15 Зелёная книга
19:20 Железная хватка
21:00 Охотники за привидениями: Наследники

23:00 Неуправляемый
00:30 Телохранитель киллера
02:20 Коматозники
04:45 Дежа вю
     
🖥 КИНОПРЕМЬЕРА
17:40 Анатомия убийств
19:05 Святым тут не место
20:45 Обитель зла: Раккун-Сити
22:30 Проклятый остров
00:15 Он тебя не отпустит
02:00 Тюрьма суперзлодеев
03:50 Проклятие Кинтанара

🖥 КИНОПОКАЗ
18:25 Свадьба по обмену
19:50 Дежурный папа
21:20 Животное
22:35 Свадебная вечеринка
00:05 Свадьба по обмену
01:30 Дежурный папа
03:00 Животное
04:15 Свадебная вечеринка

🖥 КИНОСВИДАНИЕ
18:20 Римские свидания
19:55 Погоня
21:30 Дедушка лёгкого поведения
23:15 Красотка в ударе
01:00 Блондинка в законе
02:45 С первого взгляда

🖥 TV 1000
17:00 Хранитель времени
19:20 Мерлин. Эйсуза
20:05 Мерлин. Сын своего отца
21:00 Казанова
23:05 История рыцаря
01:30 Тристан и Изольда
03:40 Лемони Сникет: 33 несчастья
 
🖥 ИНДИЙСКОЕ КИНО
17:45 Два мгновения любви
20:15 Братья-соперники
22:30 Волшебный бриллиант
00:50 Бесстрашный
02:55 Любовь вчера и сегодня


Telegram  | Instagram  | Facebook