Новости

Telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati 03.12.2022 | Список футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам 03.12.2022

3 декабря 2022 г.
Bugun, 3 dekabr kuni telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati bilan tanishing. | Сегодня, 3 декабря, ознакомьтесь со списком футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам.

KUN O'YINLARI | МАТЧИ ДНЯ

⚽️FUTBOL
🏆 JCH-2022 | 1/8 Final
⏰ 20:00. LIVE.
Gollandiya – AQSH / SPORT va Mahalla   
⏰ 00:00. LIVE.
Argentina – Avstraliya / SPORT va Mahalla

🎬TUNGI FILMLAR | ФИЛЬМЫ НА ВЕЧЕР:

MENING YURTIM 5
18:15 Келинчак
18:30 Совчи келди
19:10 Тилсим. т/н
20:00 Ўзбекистонлик
20:30 Амирхон Умаров
21:30 Миллиондан бир
22:20 Тансоқчи
23:20 Ҳинд фильм
02:00 "TINCH OKEANI DAHSHATLARI" FILMI

Sevimli TV
17:45 Kuldir gup
18:45 Turk seriali
20:00 Замон
20:20 Тақдирлар
21:20 Ким экан?
23:30 "YOLLANMA ASKAR" Badiiy film
00:50 "TELEFON BUTKASI" Badiiy film
02:40 "TORONTOLIK SHOVVOZ" Badiiy film 

MILLIY TV
18:00 Otalar So'zi
19:00 O'zbekni so'zi qiziq
19:20 Lady shou
20:00 Millar postda
20:15 Iqror
21:15 Alhazar
22:15 "PO'LAT YURAK" FILMI

ZO'R TV
18:00 Денгиз гули
19:00 Yor-yor
20:00 Бу кун
20:20 Севги изтироби
21:20 O’girlangan niqob. 2-qism
23:50 "Chosin ko'li bo'yidagi jang" FILMI
2:25 Qotillik huquqi
4:10 9/11
 
KINOTEATR
14:50 Katta odam
16:30 Самолётда, поездда, машинада
18:30 Сахара
21:00 Азизам 
0:20 Халк
2:40 Қўшнижоним Сэм
4:30 Юрак йиғлар
6:00 Пойга 

КИНОСВИДАНИЕ
13:50 После. 
15:35 После. Глава 2
17:25 После. Глава 3
19:10 Чего хотят женщины
21:30 Голая правда
23:10 Слишком крута для тебя  
1:00 Джули и Джулия: готовим счастье по рецепту
3:10 Иллюзионист
5:00 Мой любимый враг
6:40 Мне бы в небо
8:30 Бандитки 

КИНОХИТ
15:25 Лысый нянька: Спецзадание
16:55 Апокалипсис
19:05 Заложница
20:30 Великий уравнитель
22:35 Александр  
1:25 Один день
3:05 Такси
4:25 Такси 2
5:50 Монстры на каникулах 2
7:10 Монстры на каникулах 3: Море зовёт 

КИНОПРЕМЬЕРА
15:40 Игра на выживание
17:40 Мистериум: Эффект Марко
19:40 Родители строгого режима
21:00 Аманат
23:05 Обитель зла: Раккун-Сити  
0:50 Глубже!
2:35 Гнев человеческий
4:30 Любовники
6:10 Небесный огонь 

КИНОПОКАЗ
15:20 Вирусный фактор
17:15 Власть убийц
19:05 13 убийц
21:05 Герой
22:35 Вирусный фактор  
0:35 Власть убийц
2:20 13 убийц
4:20 Герой 
 
TV 1000
15:30 Красавица и чудовище
17:25 Страшно красив
19:05 Практическая магия
21:00 Колдунья
22:50 Лев  
1:00 Прежде чем я усну
2:30 Шопо-коп
4:00 Страшно красив
5:25 Практическая магия
7:35 История Дэвида Копперфилда