Новости

Telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati 06.11.2022 | Список футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам 06.11.2022

6 ноября 2022 г.
Bugun, 6 noyabr kuni telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati bilan tanishing.

Сегодня, 6 ноября, ознакомьтесь со списком футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам.

KUN O'YINLARI | МАТЧИ ДНЯ

⚽️FUTBOL

ANGLIYA PREMYER LIGA. 15-TUR
⏰ 17:00 Chelsi – Arsenal
/Setanta Sports 1
⏰ 19:00 Aston Villa – Man Yunayted
/ Setanta Sports 2
⏰ 21:30 Tottenxem – Liverpul
/ Setanta Sports 2

ISPANIYA LA LIGA. 13-TUR
⏰ 18:00 Atletiko M – Espanyol /
Yoshlar
⏰ 20:15 Real Sosyedad – Valensiya /
Yoshlar
⏰ 22:30 Vilyarreal – Malyorka /
Yoshlar
⏰ 01:00 Betis – Sevilya
/ Setanta Sports 2 va Yoshlar

ITALIYA A SERIYA
. 13-TUR
⏰ 16:30 Bolonya – Torino /
SPORT va МАТЧ ФУТБОЛ 1
⏰ 19:00 Sampdoriya – Fiorentina /
SPORT va МАТЧ ФУТБОЛ 1
⏰ 22:00 Roma – Latsio
/Setanta Sports 1 va SPORT va МАТЧ ФУТБОЛ 1  
⏰ 00:45 Yuventus – Inter
/Setanta Sports 1 va SPORT va МатчТВ

FRANSIYA LIGA1. 14-TUR
⏰ 17:00 Loryan – PSJ
/ Setanta Sports 2


🎬TUNGI FILMLAR | ФИЛЬМЫ НА ВЕЧЕР:

MENING YURTIM 5
18:40 OMAD SHOU
20:30 AMIRXON UMAROV 
21:40 "SO'L YONIM" SERIAL 
22:35 MILLIONDAN BIR
⏰ 23:20 "Ayol qirol" filmi
02:00 "KINGSMAN: IBTIDO" FILMI

Sevimli TV
19:00 Eslab, eslab…
20:20 Zirapcha
22:30 "LAL SINGX CHADHA" filmI
02:00 "STALINGRAD" filmI 

MILLIY TV
18:25 A...kula
19:00 Baxt ovchisi. 22-qism
20:00 Iqror
21:00 Baxtlimiz
22:00 "IP MAN: UYG'ONISH" FILMI

ZO'R TV
18:00 Sketch shou
18:30 KULGI KONSERT
20:00 SEVGI IZTIROBI
21:20 HAFA BO'LISH YO'Q
21:50 QVZ
0:30 "CHUQUR UMMON GORIZONTI" filmi
2:55 "ASRLAR" FILMI

KINOTEATR
13:20 Пойга
15:30 Уй
17:50 Маверик
20:30 Ўзаро таъсир
22:50 Ertadan keyin
01:20 Тўй можароси
04:20 Сенсиз ҳаёт зерикарли 

КИНОСВИДАНИЕ
19:30 27 свадеб
21:30 Бар "Гадкий Койот"
23:15 Море соблазна
01:05 Быстрый и мертвый
02:55 Пока свадьба не разлучит нас
04:55 Цвет ночи 

КИНОХИТ
16:35 Скорость
18:25 Враг государства
20:30 Голый пистолет
21:55 Голый пистолет 2 1/2: Запах страха
23:15 Голый пистолет 33 1/3: Последний выпад
0:30 Стрингер
2:25 Добро пожаловать в Zомбилэнд 

КИНОПРЕМЬЕРА
17:45 Лулу и Бриггс
19:25 Веном 2
21:00 Время патриотов
22:40 Другое имя
0:20 Амнезия
1:50 Кандиша: Демон мести 

КИНОПОКАЗ
16:40 Ип Ман: Последняя схватка
18:15 Ип Ман 3
19:55 Ип Ман 4
21:35 Наследие Ип Мана: Мастер Z
23:15 Ип Ман: Последняя схватка
0:55 Ип Ман 3
2:35 Ип Ман 4 
 
TV 1000
16:55 Стартрек: Бесконечность
19:00 Белоснежка и Охотник 2
21:00 Варкрафт
23:05 Чудо-женщина
01:30 Возвращение Супермена
04:10 1408