Новости

Telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati 10.03.2023 | Список футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам 10.03.2023

10 марта 2023 г.
Bugun 10 mart kuni telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati bilan tanishing. | Сегодня 10 марта, ознакомьтесь со списком футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам.

⚽️FUTBOL: KUN O'YINLARI | МАТЧИ ДНЯ

O'zbekiston Superliga
⏰ 18:30 Neftchi – Paxtakor 🖥SPORT UZ  

LA LIGA
⏰ 01:00 Kadis – Xetafe 🖥YOSHLAR

A SERIYA
⏰ 00:45 Spetsiya – Inter 🖥SPORT UZ  | 🖥 МАТЧ ТВ

LIGA 1
⏰ 01:00 Lill – Lion 🖥 Setanta Sports 2

🎬TELEKANALLAR | ТЕЛЕКАНАЛЫ:

🖥 MENING YURTIM 5
17:00 Buni hayot deydilar
18:30 Jurnalist
19:30 Qodirhon
20:25 Olovli yurak
21:25 Nomus
22:10 Hukumdor Usmon
23:10 Efirda To'raxonov
23:40 Kino
01:30 MAXSUS KUCHLAR

🖥 Sevimli TV
18:00 INTIQOM ALANGASI
18:45 UCH OPA-SINGIL
20:20 Taqdirlar
21:20 QASOS
22:15 RED

00:15 FANTASTIK TO'RTLIK-2
02:00 QUDRATLI REYNJERLAR

🖥 MILLIY TV
17:55 Folbin
18:30 Qirolicha
19:15 Ming bir kecha
20:00 Millar
20:20 Iqror
21:15 Yolg'iz qo'ying
22:00 Labirintdagi qiz

🖥 ZO'R TV
18:20 Hijron
19:10 Qil ustida turgan taqdir
20:00  Bu kun
20:20 Boriga Baraka
22:40 Uxlamaysizmi?
00:10 Panjara ortida
00:50 Ko‘rinmas qotil
02:35 Maymunlar sayyorasi
04:30 Toki hayot ekanmiz

🖥 KINOTEATR
18:00 Zurriyot
19:00 Chegaradagi qishloq
20:10 Maryam
21:30 Biz polisiyadanmiz
23:40 Qochoq

🖥 RENESSANS TV
18:05 O'JAR HOMILADOR
18:40 MUHABBAT TAFTI

20:00 QALB YARASI
20:50 ISHQ O'YINLARI
21:35 REYD
21:45 "IRIS" SERIALI
23:30 KINO
00:30 KINO

🖥 КИНОХИТ
16:45 Экипаж
18:55 Враг государства
21:00 Убрать перископ
22:30 Ford против Ferrari
00:55 Зелёная книга
02:55 Изгой
       
🖥 КИНОПРЕМЬЕРА
18:50 Чёрная вдова
21:00 Лавстори
22:30 Ненастоящий папа
00:25 Будь моими глазами
01:55 Хорошие девочки попадают в рай
03:30 Святым тут не место

🖥 КИНОПОКАЗ
18:10 Ниндзя
19:35 Ип Ман: Последняя схватка

21:10 Стукач
22:55 Заложник
00:40 Ниндзя
02:05 Ип Ман: Последняя схватка
03:40 Стукач

🖥 КИНОСВИДАНИЕ
17:40 Хочу замуж
19:35 Быстрый и мёртвый
21:30 Как заниматься любовью по-английски
23:10 Чёрная книга няни
00:45 Искусство обмана
02:35 Римские свидания
04:20 Код Красный
   
🖥 TV 1000
16:35 Трансформеры 3: Тёмная сторона Луны
19:20 Мерлин. Погибель Артура: Часть 1-я
20:05 Мерлин. Погибель Артура: Часть 2-я
21:00 Трансформеры: Эпоха истребления
00:05 Трансформеры: Последний рыцарь
02:50 Красавица и чудовище
04:40 Страшно красив
 
🖥 ИНДИЙСКОЕ КИНО
17:45 Затаённое пламя
20:15 Любовь выигрывает
22:30 Аджай
00:55 Эту пару создал Бог
03:35 Обида


Telegram  | Instagram  | Facebook