Подписки
Новости

Telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati 12.01.2023 | Список футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам 12.01.2023

12 января 2023 г.
Bugun, 12 yanvar kuni telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati bilan tanishing. | Сегодня, 12 января, ознакомьтесь со списком футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам.

⚽️FUTBOL: KUN O'YINLARI | МАТЧИ ДНЯ
ISPANIYA SUPERKUBOGI 1/2 FINAL
⏰ 00:00. LIVE. Betis – Barcelona /
МАТЧ ТВ

APL
⏰ 01:00. LIVE. Fulxem – Chelsi /
Setanta Sports 1

ITALIYA KUBOGI 1/8 FINAL
⏰ 22:00. LIVE. Fiorentina – Sampdoriya /
SPORT
⏰ 01:00. LIVE. Roma – Jenoa /
SPORT


🎬TUNGI FILMLAR | ФИЛЬМЫ НА ВЕЧЕР:

MENING YURTIM 5
⏰ 18:30 "HUKMDOR USMON" SERIALI
⏰ 19:30 "Qodirhon" SERIALI
⏰ 20:20 "Jurnalist" SERIALI
⏰ 21:20 "NOMUS" SERIALI
⏰ 22:45 KINOPREMYERA
⏰ 00:30 "YO'LLANMA ASKAR" FILMI
⏰ 03:00 KINOFILM

Sevimli TV
⏰18:45 "UCH OPA-SINGIL" TURKIYA SERIALI
⏰ 20:20 "TAQDIRLAR" TELENOVELLA
⏰ 21:20 "YUR MUHABBAT" SERIALI
⏰ 22:30 "QOR ODAM" KINOFILMI
⏰ 00:15 "JON UIK-2" KINOFILMI
⏰ 02:00 "BURCH OPERATSIYASI" KINOFILMI

MILLIY TV
⏰ 18:40 O'zbekni so'zi qiziq
⏰ 19:00 "MING BIR KECHA" MILLIY SERIAL
⏰ 20:00 Iqror
⏰ 21:15 "Zaynab bilan qoling, begim" SERIALI
⏰ 21:50 "SUZUVCHI QIZLAR" FILMI
⏰ 23:30 "Ip Man-4" FILMI

ZO'R TV
⏰ 18:00 Hijron
⏰ 19:00 HAYOT AYT
⏰ 20:00 Bu kun
⏰ 20:20 Hukm
⏰ 21:20 Labirint
⏰ 00:10 KINOFILM
⏰ 02:50 KINOFILM
⏰ 04:50 KINOFILM

KINOTEATR
⏰ 12:10 Марям
⏰ 13:30 Yuragim seniki
⏰ 15:40 Қанотлар парвози
⏰ 18:00 Саодат
⏰ 19:00 Дилозор
⏰ 20:10 Марям
⏰ 21:30 Севгидан кўр кўзлар
⏰ 00:10 Йиғлаётган қотил
⏰ 02:00 Саодат
⏰ 02:50 Дилозор
⏰ 03:30 Марям
⏰ 04:20 Unutma

⏰ 12:30 Скорость
⏰ 14:20 Неудержимые
⏰ 15:55 Неудержимые 2
⏰ 17:25 Неудержимые 3
⏰ 19:20 Охотники за привидениями
⏰ 21:00 Царство небесное
⏰ 23:15 Семейка Аддамс
⏰ 00:50 Вне времени
⏰ 02:35 Идальго. Погоня в пустыне
⏰ 04:55 Прометей 

КИНОПРЕМЬЕРА
⏰ 12:30 Пила: Спираль
⏰ 14:05 Шан-Чи и легенда десяти колец
⏰ 16:15 Край света
⏰ 18:00 Пара из будущего
⏰ 19:45 Эластико: Двенадцатый игрок
⏰ 21:05 Легенды Орлёнка
⏰ 22:30 Худший человек на свете
⏰ 00:35 Афера по-голливудски
⏰ 02:20 Пылающее море
⏰ 04:25 Гнев человеческий 

КИНОПОКАЗ
⏰ 12:50 Пункт назначения 3
⏰ 14:20 Пункт назначения 4
⏰ 15:40 Пункт назначения 5
⏰ 17:10 Пункт назначения
⏰ 18:45 Пункт назначения 2
⏰ 20:15 Пункт назначения 3
⏰ 21:45 Пункт назначения 4
⏰ 23:05 Пункт назначения 5
⏰ 00:35 Пункт назначения
⏰ 02:10 Пункт назначения 2
⏰ 03:35 Пункт назначения 3 

TV 1000
⏰ 13:05 Час пик 2
⏰ 14:40 Час пик 3
⏰ 16:15 Такси
⏰ 17:50 Такси 2
⏰ 19:25 Спасатели Малибу. Потерянные сокровища двенадцатой вышки
⏰ 20:10 Спасатели Малибу. Большой разлив
⏰ 21:00 С любовью, Рози
⏰ 22:50 Лучшее во мне
⏰ 00:55 Дорогой Джон
⏰ 02:45 Час пик
⏰ 04:20 Час пик 2

КИНОСВИДАНИЕ
⏰ 11:40 Основной инстинкт
⏰ 13:55 Любовь и прочие неприятности
⏰ 15:35 Секс по дружбе
⏰ 17:30 Как женить красавчика
⏰ 19:05 История рыцаря
⏰ 21:30 Троя
⏰ 00:15 Легенды осени
⏰ 02:35 (Не)жданный принц
⏰ 04:10 План "Б"