Новости

Telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati 17.11.2022 | Список футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам 17.11.2022

17 ноября 2022 г.
Bugun, 17 noyabr kuni telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati bilan tanishing.

Сегодня, 17 ноября, ознакомьтесь со списком футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам.

KUN O'YINLARI | МАТЧИ ДНЯ

⚽️FUTBOL
O'rtoqlik uchrashuvi
⏰ 20:00 LIVE. Tojikiston – Rossiya /
МатчТВ


UFC

⏰ 23:00 LIVE. UFC. Исраэль Адесанья против Алекса Перейры. / МатчТВ


MENING YURTIM 5
18:30 "HUKMDOR USMON" TURK SERIALI
19:30 "QODIRXON" MILLIY SERIAL
20:30 "JURNALIST" SERIAL
21:20 "NOMUS" SERIAL
22:20 KINOPREMYERA
00:45 "SINMAS IRODA" FILMI
03:00 KINOFILM

Sevimli TV
18:45 "UCH OPA-SINGIL" TURKIYA SERIALI
20:20 "TAQDIRLAR" TELENOVELLA
21:20 "KECHIRGIN" 44-QISM SERIALI
22:30 "IRODAM KUCHLI" filmI
23:20 "POYGACHI" filmI
01:30 "TEMIR YO'L YO'LBARSLARI" filmI


MILLIY TV
18:40 O'zbekni so'zi qiziq
19:00 Baxt ovchisi. 34-qism
20:00 Iqror
21:15 Yolg'z qoying. 50-qism
22:15 "YO'QOLGAN O'Q" FILMI

ZO'R TV
18:00 "DENGIZ GULI" MILLIY SERIAL
20:00 "HUKM" SERIALI
21:20 "QIL USTIDAGI TAQDIR" SERIALI FINAL
22:20 "UXLAMAYSIZMI?"
0:10 "NINDZYA" filmi
01:55 "13 HAYOT" FILMI

KINOTEATR
15:40 Katta Oila
18:00 Муҳаббат либослари
19:00 Қўриқхона
20:10 Ҳаёт гўзал
21:30 Devdas
01:00 Қари билганни пари билмас 

Renessans TV
13:00  Hind kino: "Sadoqatli xizmatkor"
17:05  Milliy kino: "Yugurganniki emas buyurganniki"
22:55  Milliy kino: "Yangi boy"
00:15  Xorij kino: "Yakuniy hisob"

КИНОСВИДАНИЕ
13:45 Все без ума от Мэри
15:50 Любовь зла
17:55 Больше чем друг
19:40 Папе снова 17
21:30 Сладкий ноябрь
23:35 Твои, мои и наши
 
КИНОХИТ
14:35 Мстители
16:50 Мстители: Эра Альтрона
19:00 Тор: Рагнарёк
21:00 Шпион
23:00 Крепкий орешек 4.0 

КИНОПРЕМЬЕРА
14:20 Чужая Земля
16:05 Оборотни внутри
17:40 Махнёмся телами
19:10 Дом на другой стороне
20:55 Точка кипения
22:30 Мания
00:10 Ночные налётчики
01:50 Агнец

КИНОПОКАЗ
14:25 Слизняк
15:55 Буу!
17:25 Проклятие 2
19:00 Челюсти 3D
20:20 Слизняк
21:50 Буу!
23:15 Проклятие 2 
 
TV 1000
15:20 Дом у озера
17:10 Бойфренд из будущего
19:20 Элементарно. Части и фрагменты
20:10 Элементарно. Дай мне палец
21:00 Хранитель времени
23:10 Остров проклятых