Новости

Telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati 20.11.2022 | Список футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам 20.11.2022

20 ноября 2022 г.
Bugun, 20 noyabr kuni telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati bilan tanishing.

Сегодня, 20 ноября, ознакомьтесь со списком футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам.

KUN O'YINLARI | МАТЧИ ДНЯ

⚽️FUTBOL

🏆 JCH-2022 1-tur
⏰ 21:00 LIVE. Qatar – Ekvador
/ SPORT va МатчТВ  


⚽️ O'rtoqlik uchrashuvlari
⏰ 17:00 LIVE O'zbekiston – Rossiya
/ SPORT va МатчТВ  


🎬TUNGI FILMLAR | ФИЛЬМЫ НА ВЕЧЕР:

MENING YURTIM 5
18:40 OMAD SHOU
20:30 AMIRXON UMAROV 
21:30 "MILLIONDAN BIR" SERIAL 
22:20 "TANSOQCHI" SERIAL
⏰ 23:30 KINOPREMYERA
01:30 "KRID-2" FILMI
 
Sevimli TV
19:00 Eslab, eslab…
20:20 Zirapcha
22:30 "EFIR" FILMI
00:30 "KARIB DENGIZ QAROQCHILARI-3" FILMI
03:15 "CHARLI FARISHTALARI" FILMI 

MILLIY TV
18:25 A...kula
19:00 Baxtlimiz
20:00 Maxsus reportaj
20:15 Iqror
21:15 Alhazar
22:15 "Qotil arvoh" FILIMI
23:50 Musiqa

ZO'R TV
18:00 Sketch shou
18:30 Кулги концерт
19:00 Kelinlar fabrikasi
20:00 Севги изтироби
21:00 Бу кун
21:20 Хафа бўлиш йўқ
21:50 ҚВЗ
01:00 "MA'BUD ASLAHALARI: XAZINA IZLAB" FILMI
3:02 "GODZILLA" FILMI 

KINOTEATR
10:00 Zargarshop. LIVE
11:20 Салом севги
15:30 Иссиқ нон
17:30 Неверленд
19:40 Қайта уйғонган туйғулар
21:40 Имконият доим бор 
00:10 Шаҳар мэри
02:20 Матекумба хазинаси
04:20 Музлаган
06:00 Иссиқ нон
08:00 Маймунжон машмашаси 

КИНОСВИДАНИЕ
11:15 Все без ума от Мэри
13:25 Папе снова 17
15:10 Крутая Джорджия
17:10 Сладкий ноябрь
19:15 Семьянин
21:30 С меня хватит
23:30 Свободные
01:30 Прибытие
03:35 Любовь зла 

КИНОХИТ
11:40 Трое мужчин и маленькая леди
13:20 Отпетые мошенницы
14:50 Взвод
16:45 Шпион
18:45 Тор
20:30 Тор 2: Царство тьмы
22:20 Тор: Рагнарёк
00:20 Иллюзия полёта
01:50 Каратэ-пацан
04:05 Трое мужчин и младенец
05:50 Крепкий орешек 

КИНОПРЕМЬЕРА
11:40 Нефутбол
13:10 Чиновник
14:30 Решала: Брат
16:00 Глаза Тэмми Фэй
18:05 Мания
19:40 Эластико: Двенадцатый игрок
21:00 Проклятие матери: Прятки на выживание
22:20 Агнец  
00:10 Ресторан по понятиям
01:40 Режим героя
03:05 Оборотни внутри
05:05 Точка кипения 

КИНОПОКАЗ
11:15 Пятый элемент
13:15 Звёздная пыль
15:15 Инопланетное вторжение: Битва за Лос-Анджелес
17:05 Петля времени
18:55 Пятый элемент
20:50 Звёздная пыль
22:50 Инопланетное вторжение: Битва за Лос-Анджелес  
00:40 Петля времени
02:30 Пятый элемент 
 
TV 1000
10:45 Патруль времени
12:25 Особое мнение
15:00 Исходный код
16:40 Время
18:35 Легенды осени
21:00 Загадочная история Бенджамина Баттона 
00:00 Семь лет в Тибете
02:20 Война миров Z
04:10 Забытое
05:35 Тревожный вызов