Новости

Telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati 23.11.2022 | Список футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам 23.11.2022

23 ноября 2022 г.
Bugun, 23 noyabr kuni telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati bilan tanishing.

Сегодня, 23 ноября, ознакомьтесь со списком футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам.

KUN O'YINLARI | МАТЧИ ДНЯ

⚽️FUTBOL
🏆 JCH-2022 1-TUR
⏰ 15:00. LIVE. Marokash – Xorvatiya
/ SPORT va МатчТВ
⏰ 18:00. LIVE. Germaniya – Yaponiya
/ SPORT va МатчТВ
⏰ 21:00. LIVE. Ispaniya – Kosta Rika
/ SPORT va МатчТВ
⏰ 00:00. LIVE. Belgiya – Kanada
/ SPORT va МатчТВ


🎬FILMLAR | ФИЛЬМЫ: 
 
MENING YURTIM 5
18:30 "HUKMDOR USMON" TURK SERIALI
19:30 "QODIRXON" MILLIY SERIAL
20:30 "JURNALIST" SERIAL
21:20 "NOMUS" SERIAL
22:20 KINOPREMYERA
00:45 "STRETTON" FILMI
03:00 KINOFILM

Sevimli TV
18:45 "UCH OPA-SINGIL" TURKIYA SERIALI
20:20 "TAQDIRLAR" TELENOVELLA
21:20 "KECHIRGIN" 48-QISM SERIALI
22:30 "TIMSOH" filmI
00:15 "KUTILMAGAN SHODLIK" filmI
02:00 "QOYILMAQOM O'G'RILIK" filmI

MILLIY TV
18:40 O'zbekni so'zi qiziq
19:00 Baxt ovchisi. 38-qism
20:00 Iqror
21:15 Yolg'z qoying. 53-qism
22:15 "BEZOVTA" FILMI

ZO'R TV
18:00 "DENGIZ GULI" MILLIY SERIAL
20:00 "HUKM" SERIALI
21:20 "QIL USTIDAGI TAQDIR" SERIALI FINAL
22:20 "UXLAMAYSIZMI?"
0:10 "QOCHOQ" filmi
02:25 "O'QDAN TEZ" FILMI

KINOTEATR
12:10 Ҳаёт гўзал
13:30 Boyvachcha kuyov
15:40 Малика Карабу
18:00 Муҳаббат либослари
19:00 Қўриқхона
20:10 Ҳаёт гўзал
21:30 Аркадия
23:50 Яшил папайя ифори
02:00 Муҳаббат либослари
02:45 Қўриқхона
03:30 Ҳаёт гўзал
04:20 Гўдак ноласи
06:00 Boyvachcha kuyov
08:00 Ғаройиб ферма 

Renessans TV
13:00  Hind kino: "Birinchi raqamli xammol"
15:25  Milliy kino:  "Orzular qanotida"
17:05  Milliy kino: "Hamroh"
22:45  Milliy kino: "Yolgʻiz boʻri"
01:02  Xorij kino: "Bastiliya kuni"

КИНОСВИДАНИЕ
12:00 Толстяк на ринге
13:50 Больше чем друг
15:35 Мой любимый враг
17:25 До встречи с тобой
19:25 Незваные гости
21:30 Мальчик в девочке
23:10 Пари на невесту  
00:40 Семьянин
02:55 Американский жиголо
05:00 Терминал
07:30 Красный воробей
09:55 Супер крейзи
11:35 С первого взгляда

КИНОХИТ
11:20 Тор
13:10 Крепкий орешек
15:15 Крепкий орешек 2
17:10 Прометей
19:05 Чужой: Завет
21:00 Джуманджи: Зов джунглей
22:50 Заложница  
00:20 Тор: Рагнарёк
02:20 Взвод
04:15 Нокдаун
06:30 Ледниковый период 4: Континентальный дрейф
07:50 Трое мужчин и маленькая леди
09:30 Тринадцатый воин 

КИНОПРЕМЬЕРА
12:30 Оборотни внутри
14:05 Мания
15:45 Дом на другой стороне
17:30 Эластико: Двенадцатый игрок
18:50 Любовники
20:35 Гнев человеческий
22:30 Жаркое Рождество  
00:05 Мания
01:40 Глубже!
03:30 Ночные налётчики
05:45 Глаза Тэмми Фэй
07:50 Гнев человеческий
09:45 Ресторан по понятиям 

КИНОПОКАЗ
12:00 Давайте потанцуем
13:40 Мечтатель
15:20 Интуиция
16:45 Море внутри
18:45 Давайте потанцуем
20:25 Мечтатель
22:05 Интуиция
23:30 Море внутри
01:30 Давайте потанцуем
03:10 Мечтатель
04:50 Интуиция 
 
TV 1000
11:40 Мемуары гейши
14:10 Последний самурай
17:00 Семь лет в Тибете
19:25 Элементарно. Дыши
20:10 Элементарно. Сквозь туман
21:00 Век Адалин
23:00 Загадочная история Бенджамина Баттона
02:00 Легенды осени
04:05 Тайное окно
05:35 Слова