Новости

Telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati 25.01.2023 | Список футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам 25.01.2023

25 января 2023 г.
Bugun, 25 yanvar kuni telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati bilan tanishing. | Сегодня, 25 января, ознакомьтесь со списком футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам.

⚽️FUTBOL: KUN O'YINLARI | МАТЧИ ДНЯ

ANGLIYA LIGA KUBOGI 1/2 FINAL
⏰ 01:00 Nottingem F – Man Yunayted /
Setanta Sports 1

ISPANIYA KUBOGI 1/4 FINAL
⏰ 01:00 Barcelona – Real Sosyedad /
МАТЧ ТВ va МАТЧ ФУТБОЛ 2 
⏰ 02:00 Osasuna – Sevilya /
МАТЧ ТВ va МАТЧ ФУТБОЛ 2 

GERMANIYA BUNDESLIGA
⏰ 22:30 Mayns 05 – Borussiya D /
Setanta Sports 2
⏰ 00:30 Frayburg – Ayntraxt /
Setanta Sports 2


🎬TUNGI FILMLAR | ФИЛЬМЫ НА ВЕЧЕР:

MENING YURTIM 5
⏰ 18:30 "Jurnalist" SERIALI 
⏰ 19:30 "Qodirhon" SERIALI 
⏰ 20:15 "OLOVLI YURAK" SERIALI 
⏰ 21:15 "NOMUS" SERIALI 
⏰ 22:10 "HUKMDOR USMON" SERIALI
⏰ 23:10 KINOPREMYERA
⏰ 01:00 "AFSONAVIY MUSHT" KINOFILMI
⏰ 03:00 KINOFILM

Sevimli TV
⏰18:45 "UCH OPA-SINGIL" TURKIYA SERIALI
⏰ 20:20 "TAQDIRLAR" TELENOVELLA
⏰ 21:20 "YUR MUHABBAT" 32-QISM SERIALI
⏰ 22:30 "LYUSI" KINOFILMI
⏰ 00:15 "EKSTRASENSLAR" KINOFILMI
⏰ 01:45 "EKIPAJ" KINOFILMI

MILLIY TV
⏰ 18:40 O'zbekni so'zi qiziq
⏰ 19:00 "MING BIR KECHA" MILLIY SERIAL
⏰ 20:00 Iqror
⏰ 21:15 "Zaynab bilan qoling, begim" SERIALI
⏰ 21:50 "QAMAL" KINOFILMI
⏰ 00:00 "OLTIN TALVASASI" KINOFILMI

ZO'R TV
⏰ 18:20 Hijron
⏰ 19:08 "Ikkinchi turmush" seriali
⏰ 20:00 Bu kun
⏰ 20:20 Hukm
⏰ 21:20 "PANJARA ORTIDA" SERIALI
⏰ 21:20 "UXLAMAYSIZMI?" KO'RSATUVI 
⏰ 00:25 "XAKER IZIDAN" KINOFILMI
⏰ 02:50 "BUYUK ISTE'DODNING CHIDAB BO'LMAS OG'RIG'I" KINOFILMI
⏰ 04:50 "BUN" KINOFILMI

KINOTEATR
⏰ 15:10 Умр шоми
⏰ 18:00 Саодат
⏰ 19:00 Дилозор
⏰ 20:10 Марям
⏰ 21:30 К-19
⏰ 00:20 Ўғрини қароқчи урди
⏰ 02:00 Саодат
⏰ 02:50 Дилозор
⏰ 03:30 Марям
⏰ 04:30 Гўдак ноласи
  
⏰ 14:00 Тор
⏰ 15:45 Шанхайские рыцари
⏰ 17:35 Люди в чёрном
⏰ 19:05 Крепкий орешек 2
⏰ 21:00 Крепкий орешек 3: Возмездие
⏰ 23:00 Люди в чёрном 3
⏰ 00:40 Тор: Рагнарёк
⏰ 02:40 Револьвер

КИНОПРЕМЬЕРА
⏰ 14:00 Проклятие Кинтанара
⏰ 15:45 Семейный бизнес
⏰ 17:35 Охота на ведьм
⏰ 19:05 Райя и последний дракон
⏰ 20:55 Старый Генри
⏰ 22:30 Проклятие Артура
⏰ 00:00 Мистериум: Эффект Марко
⏰ 02:00 Худший человек на свете
⏰ 04:10 Маргарита - королева Севера

КИНОПОКАЗ
⏰ 17:55 Забери мою душу
⏰ 19:15 Джиперс Криперс
⏰ 19:30 Джиперс Криперс
⏰ 20:35 Джиперс Криперс 3
⏰ 20:55 Джиперс Криперс 3
⏰ 22:10 Женщина в чёрном
⏰ 22:25 Женщина в чёрном
⏰ 23:40 Забери мою душу
⏰ 23:55 Забери мою душу
⏰ 01:20 Джиперс Криперс
⏰ 01:35 Джиперс Криперс
⏰ 02:40 Джиперс Криперс 3
⏰ 02:55 Джиперс Криперс 3
⏰ 04:15 Женщина в чёрном
⏰ 04:30 Женщина в чёрном 

TV 1000
⏰ 15:10 Изгой
⏰ 17:45 Как украсть небоскрёб
⏰ 19:35 Спасатели Малибу. Отпуск: Часть 1-я
⏰ 20:15 Спасатели Малибу. Отпуск: Часть 2-я
⏰ 21:00 Предел риска
⏰ 23:00 Паранойя
⏰ 01:00 Финансовый монстр. Прямая трансляция
⏰ 02:45 Посвящённый
⏰ 04:15 Области тьмы

КИНОСВИДАНИЕ
⏰ 15:30 Девушка из Джерси
⏰ 17:15 Бурлеск
⏰ 19:20 Деловая женщина
⏰ 21:30 До встречи с тобой
⏰ 23:25 Тот, кто меня бережет
⏰ 01:20 Сестра жениха
⏰ 02:55 Свадебная вечеринка
⏰ 04:35 Невеста с того света