Новости

Telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati 26.11.2022 | Список футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам 26.11.2022

26 ноября 2022 г.
Bugun, 26 noyabr kuni telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati bilan tanishing.

Сегодня, 26 ноября, ознакомьтесь со списком футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам.

KUN O'YINLARI | МАТЧИ ДНЯ

⚽️FUTBOL
🏆 JCH-2022 2-TUR
⏰ 15:00. LIVE.
Tunis – Avstraliya / SPORT
⏰ 18:00. LIVE.
Polsha – S Arabistoni / SPORT
⏰ 21:00.
LIVE. Fransiya – Daniya / SPORT
⏰ 00:00.
LIVE. Argentina – Meksika / SPORT


🎬TUNGI FILMLAR | ФИЛЬМЫ НА ВЕЧЕР:

MENING YURTIM 5
18:15 Келинчак
18:30 Совчи келди
19:10 Сирли жумбоқ
20:00 Ўзбекистонлик
20:30 Амирхон Умаров
21:30 Миллиондан бир
22:20 Тансоқчи
23:20 Ҳинд фильм
02:00 "TERMINATOR: GENEZIS" FILMI

Sevimli TV
17:45 Kuldir gup
18:45 Turk seriali
20:00 Замон
20:20 Тақдирлар
21:20 Ким экан?
23:30 "KOMMANDO-3" Badiiy film
00:50 "NOADATIY TAKLIF" Badiiy film
02:40 "FORSAJ-2" Badiiy film 

MILLIY TV
18:00 Otalar So'zi
19:00 O'zbekni so'zi qiziq
19:20 Lady shou
20:00 Millar postda
20:15 Iqror
21:15 Alhazar
22:15 "IP MAN: UYG'ONISH" FILMI

ZO'R TV
18:00 Денгиз гули
19:00 Yor-yor
20:00 Бу кун
20:20 Севги изтироби
21:20 O’girlangan niqob. 2-qism
23:50 KINOFILM
01:55 KINOFILM
04:35 Концерт 

KINOTEATR
14:30 Тилим қурсин
16:30 Интиқом измида
18:40 Uddalab bo'lmas topshiriq 2
21:20 Тенгсиз никоҳ
00:40 Вақт машинаси
02:20 Uddalab bo'lmas topshiriq 2
04:20 Yelkamdagi qush
06:00 Тилим қурсин

Renessans TV
13:00  Hind kino: "Rustom"
17:00  Milliy kino: "Muhabbat restorani"
22:00  Milliy kino: "Kelganda kelin"
00:10  Xorij kino: "Tungi osmon"

КИНОСВИДАНИЕ
12:00 Больше чем друг
13:45 Любовь к собакам обязательна
15:35 Незваные гости
17:40 Мой любимый враг
19:25 Я, снова я и Ирэн
21:30 Мальчик в девочке
23:10 Безумное свидание
00:40 Хорошая девочка
02:15 Твои, мои и наши
03:45 Бандитки
05:20 Слишком крута для тебя
07:00 Американский жиголо 

КИНОХИТ
12:50 Тринадцатый воин
14:30 Достать ножи
16:35 Тор: Рагнарёк
18:35 Прометей
20:30 Чужой: Завет
22:25 Апокалипсис  
00:35 Шпион
02:35 Один день
04:45 Взвод
06:40 Мавританец 

КИНОПРЕМЬЕРА
13:00 Проклятие матери: Прятки на выживание
14:20 Коп на драйве
15:55 Любовники
17:35 Игра на выживание
19:35 Последний день Земли
21:00 Красотка на взводе
22:35 Ночные налётчики  
00:15 Мания
01:50 Эластико: Двенадцатый игрок
03:10 Чиновник
04:40 Проклятие матери: Прятки на выживание
06:00 Ослик, любовник и я 

КИНОПОКАЗ
11:55 Конан-Варвар
13:35 Тарас Бульба
15:45 Александр
18:25 Дом летающих кинжалов
20:15 Конан-Варвар
22:00 Тарас Бульба  
00:05 Александр
02:45 Дом летающих кинжалов
04:40 Конан-Варвар
06:25 Тарас Бульба
08:30 Свадебный переполох 
 
TV 1000
13:15 Агенты А.Н.К.Л.
15:15 Агент Джонни Инглиш
16:55 Агент Джонни Инглиш: Перезагрузка
18:40 Джули и Джулия: готовим счастье по рецепту
21:00 Шеф
22:30 Повар на колёсах  
00:35 Шоколад
02:45 Последний самурай
05:05 Мемуары гейши
07:20 Развод по-американски