Новости

Telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati 27.11.2022 | Список футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам 27.11.2022

27 ноября 2022 г.
Bugun, 27 noyabr kuni telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati bilan tanishing.

Сегодня, 27 ноября, ознакомьтесь со списком футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам.

KUN O'YINLARI | МАТЧИ ДНЯ

⚽️FUTBOL
🏆 JCH-2022 2-TUR
⏰ 15:00. LIVE. Yaponiya – Kosta Rika
/ SPORT
⏰ 18:00. LIVE. Belgiya – Marokash
/ SPORT  
⏰ 21:00. LIVE. Xorvatiya – Kanada
/ SPORT
⏰ 00:00. LIVE. Ispaniya – Germaniya
/ SPORT


🎬TUNGI FILMLAR | ФИЛЬМЫ НА ВЕЧЕР:

MENING YURTIM 5
18:40 OMAD SHOU
20:30 AMIRXON UMAROV 
21:30 "MILLIONDAN BIR" SERIAL 
22:20 "TANSOQCHI" SERIAL
⏰ 23:30 KINOPREMYERA
01:30 "TERMINATOR: ZULMATDAGI QISMATLAR" FILMI
 
Sevimli TV
19:00 Eslab, eslab…
20:20 Zirapcha
22:30 "LARA KROFT: MUQADDIMA" FILMI
00:30 "G'AROYIB ODAMLAR-2" FILMI
03:15 "TO'FONDAGI TALONCHILIK" FILMI 

MILLIY TV
18:25 A...kula
19:00 Baxtlimiz
20:00 Maxsus reportaj
20:15 Iqror
21:15 Alhazar
22:15 "Arvohlar patruli-2" FILMI

ZO'R TV
18:00 Sketch shou
18:30 Кулги концерт
19:00 Kelinlar fabrikasi
20:00 Севги изтироби
21:00 Бу кун
21:20 Хафа бўлиш йўқ
21:50 QVZ
01:00 KINOFILM
3:02 "KINOFILM 

KINOTEATR
11:20 Жазоловчи
14:30 Катта ҳовли
16:40 Ёввойи адолат
19:00 Иккинчи имконият
21:30 Тўрт тўй ва бир аза 
00:00 Qil ustida
02:00 Жазоловчи
04:20 Тилим қурсин 

КИНОСВИДАНИЕ
11:35 Семьянин
13:45 В постели с врагом
15:30 Джильи
17:40 Кудряшка Сью
19:30 До встречи с тобой
21:30 Бурлеск
23:35 Бандитки  
01:10 С первого взгляда
03:25 Мальчик в девочке
05:40 Американский жиголо 

КИНОХИТ
11:00 Крепкий орешек 4.0
13:00 Крепкий орешек 5: Хороший день, чтобы умереть
14:35 Человек-паук: возвращение домой
16:40 Человек-паук: Вдали от дома
18:40 Джуманджи: Новый уровень
20:30 Джуманджи: Зов джунглей
22:20 Молчание ягнят
00:15 Заложница
01:40 Ледяной драйв
03:25 Тринадцатый воин
05:05 Такси
06:30 Такси 2
07:55 Один день 

КИНОПРЕМЬЕРА
10:55 Точка кипения
12:30 Эластико: Двенадцатый игрок
13:50 Триумф
15:35 Глубже!
17:20 Афера по-неаполитански
19:00 Гнев человеческий
21:00 Жаркое Рождество
22:30 Чиновник
23:50 Проклятие матери: Прятки на выживание  
01:15 Игра на выживание
03:10 Точка кипения
04:45 Ночные налётчики
06:25 Чиновник 

КИНОПОКАЗ
11:35 Неудержимые 2
13:05 Неудержимые 3
15:00 Защитник
16:25 Неудержимые
18:00 Неудержимые 2
19:30 Неудержимые 3
21:25 Защитник
22:50 Неудержимые  
00:20 Неудержимые 2
01:55 Неудержимые 3
03:45 Защитник
03:50 Защитник 
 
TV 1000
11:10 Шоколад
13:15 Джули и Джулия: готовим счастье по рецепту
15:30 Шеф
17:05 Повар на колёсах
19:10 Час пик
21:00 Час пик 2
22:40 Час пик 3 
00:15 Шопо-коп
01:50 Двое: я и моя тень
03:30 Четыре свадьбы и одни похороны
03:35 Четыре свадьбы и одни похороны
05:30 Развод по-американски