Новости

Telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati 28.10.2022 | Список футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам 28.10.2022

28 октября 2022 г.
Bugun, 28 oktyabr kuni telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati bilan tanishing.

Сегодня, 28 октября, ознакомьтесь со списком футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам.


KUN O'YINLARI | МАТЧИ ДНЯ

⚽️ FUTBOL
🏆 ISPANIYA. LA LIGA
| 12-TUR
⏰ 23:50. LIVE.
Mallorca – Espanyol / SPORT

🏆 GERMANIYA. BUNDESLIGA

⏰ 23:30. LIVE.
Werder Bremen – Hertha Berlin / Setanta Sports 1 va МАТЧ ТВ   

🎾 TENNIS
Setanta Sports 2
18:00 LIVE - ATP Базель 500. Четвертьфинал 1
19:30 LIVE - ATP Базель 500. Четвертьфинал 2
22:00 LIVE - ATP Базель 500. Четвертьфинал 3
23:30 LIVE - ATP Базель 500. Четвертьфинал 4 


🎬 TUNGI FILMLAR | ФИЛЬМЫ НА ВЕЧЕР:

MENING YURTIM 5
20:30 MILLIY SERIAL "Jurnalist"
21:30 MILLIY SERIAL "NOMUS"
22:30 KINOPREMYERA
01:00 "SOYALAR O'YINI" FILMI

Sevimli TV
20:20 TELENOVELLA "TAQDIRLAR"
21:20 MILLIY SERIAL "KECHIRGIN"
22:30 "RAKSHA BANDHAN" filmi
00:40 "ASOSIY QAHRAMON" filmi
03:00 "O'G'RINI QAROQCHI URDI" filmi

MILLIY TV
19:00 Baxt ovchisi. 20-qism
20:00 Iqror
21:15 ZAKOVAT
22:15 "KUTILMAGAN TAKLIF" FILMI

ZO'R TV
20:00 SERIAL. HUKM
21:20 QIL USTIDA TURGAN TAQDIR
22:20 DASTUR. UXLAMAYSIZMI?
0:10 "KRID" FILMI
2:10 "MEN KIMMAN" FILMI

KINOTEATR
20:10 "HAYOT GO'ZAL" FILMI 
21:30 "IMKONSIZ TOPSHIRIQ" FILMI
00:00 "OB-HAVO SHARHLOVCHI" FILMI

RENESSANS TV
13:00 "Qahramon Narasimxa jasorati" filmi
17:05 "Quduq" filmi
22:45 "Jonim dadam" filmi
00:05 "Uddalab boʻlmas topshiriq 5" filmi

КИНОСВИДАНИЕ
18:25 Мексиканец
20:20 Смертельные мысли
22:00 Цвет ночи
23:55 Зависнуть в Палм-Спрингс
01:15 Непристойное предложение
03:05 Очень плохие мамочки
04:40 Очень плохие мамочки 2 

КИНОХИТ
18:55 Пираты Карибского моря: На странных берегах
21:00 Пираты Карибского моря: Мертвецы не рассказывают сказки
23:00 Лекарь: Ученик Авиценны
01:25 Шоу Трумана
03:05 Хранители 

КИНОПРЕМЬЕРА
19:10 Амнезия
20:40 Холодное золото
22:30 Адский ад
00:05 Лощина мертвецов
01:35 История моей жены 

КИНОПОКАЗ
18:40 Доспехи Бога
20:05 Доспехи Бога 2: Операция "Кондор"
21:50 Ограбление по-французски
23:25 Дорогой папа 

TV 1000
19:20 Элементарно. Помоги и поймай её
20:10 Элементарно. Конец света или когда упадут небеса
21:00 Свадьба моего лучшего друга
22:50 Ешь, молись, люби
01:20 Мексиканец
03:25 Маска Зорро