Новости

Telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati 30.10.2022 | Список футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам 30.10.2022

30 октября 2022 г.
Bugun, 30 oktyabr kuni telekanallarda namoyish etiladigan futbol o'yinlari va filmlar ro'yhati bilan tanishing.



Сегодня, 30 октября, ознакомьтесь со списком футбольных матчей и фильмов, транслируемых по телеканалам.

KUN O'YINLARI | МАТЧИ ДНЯ

⚽️FUTBOL

O'zbekiston Kubogi Final
17:00 LIVE. Navbahor – Nasaf / SPORT 

ANGLIYA PREMYER LIGA. 14-TUR
⏰ 19:00 LIVE. Arsenal – Nottingem F / Setanta Sports 1
⏰ 21:30 LIVE. Man Yunayted – Vest Hem / Setanta Sports 1

SHOTLANDIYA PREMYER LIGA. 14-TUR 
17:00 LIVE. LIVINGSTON - SELTIK / Setanta Sports 2 

ISPANIYA LA LIGA. 12-TUR
⏰ 20:15 LIVE. Real Madrid – Jirona / SPORT va Setanta Sports 2  
⏰ 22:30 LIVE. Atletik B – Vilyarreal / Yoshlar va Setanta Sports 2
⏰ 01:00 LIVE. Real Sosyedad – Betis / Yoshlar

ITALIYA A SERIYA. 12-TUR
⏰ 16:30 LIVE. Empoli – Atalanta / МАТЧ ФУТБОЛ 1 va Setanta Sports 1
⏰ 19:00
LIVE. Kremoneze – Udineze / МАТЧ ФУТБОЛ 1
⏰ 22:00
LIVE. Latsio – Salernitana / МАТЧ ФУТБОЛ 1
⏰ 00:45
LIVE. Torino – Milan / SPORT va МАТЧ ФУТБОЛ 1  va Setanta Sports 1





🎬TUNGI FILMLAR | ФИЛЬМЫ НА ВЕЧЕР:

MENING YURTIM 5
18:40 OMAD SHOU
20:30 AMIRXON UMAROV 
21:35 "SO'L YONIM" SERIAL 
22:35 MILLIONDAN BIR
23:20 "TELBA NIK" FILMI 
02:00 "OLTIN MOJAROSI" FILMI

Sevimli TV
19:00 Eslab, eslab…
20:20 Zirapcha
22:30 "HIMOYACHI" filmI
00:30 "BANSHI SIRI" filmI 
 
MILLIY TV
18:25 A...kula
19:00 Baxt ovchisi. 22-qism
20:00 Iqror
21:00 Baxtlimiz
22:00 "Yakuniy hukum" FILMI
 
ZO'R TV
18:00 Sketch shou
18:30 KULGI KONSERT
20:00 SEVGI IZTIROBI
21:20 HAFA BO'LISH YO'Q
21:50 QVZ
0:30 "JANOB SMIT VA SMIT XONIM" filmi
2:55 "PERL XARBOR" FILMI

KINOTEATR
18:30 "ITALYANCHA ISH" FILMI
21:00 "YOLLANMA QOTILLAR" FILMI
23:50 "48 SOAT" FILMI
01:10 "ORZUMAND YURAKLAR" FILMI

КИНОСВИДАНИЕ
18:15 Мексиканец
20:10 Непристойное предложение
22:00 План "Б"
23:40 Неспящие в Сиэттле
1:15 Зависнуть в Палм-Спрингс 
 
КИНОХИТ
18:05 Ford против Ferrari
20:30 Пираты Карибского моря: На странных берегах
22:40 Пираты Карибского моря: Мертвецы не рассказывают сказки
0:35 Альфа
2:05 Рататуй 
 
КИНОПРЕМЬЕРА
19:25 Другое имя
21:00 Холодное золото
22:50 Лулу и Бриггс
0:30 Волк и лев
2:05 По соседству 
 
КИНОПОКАЗ
18:00 Конан-Варвар
19:40 Шаолинь
21:50 Дом летающих кинжалов
23:40 13 убийц 
 
TV 1000
19:20 Идентификация
21:00 Остров проклятых
23:25 Планета Ка-Пэкс
01:30 Талли
3:10 Мачеха

ТВ 3
17:00 Клаустрофобы
19:00 Клаустрофобы 2: Лига выживших
20:45 Ловушка времени
22:30 Нечто